banner197
Diyarbakır Altın & DövizDöviz BürosuGümüşçülerKuyumcularDiyarbakır Avukat & Hukuk BürolarıAvukatlarHukuk BürolarıDiyarbakır Beyaz EşyaBeyaz Eşya BayileriBeyaz Eşya ServisleriSpotçularDiyarbakır ÇiçekcilikBahçe Ve Çiçek FirmalarıDiyarbakır EğitimKırtasiyecilerKurs ve DershanelerOkullarSürücü kurslarıDiyarbakır Eğlence MüzikDüğün SalonlarıEğlence MerkezleriKültür SanatMüzik MerkezleriSinemaTiyatroDiyarbakır El SanatlarıHobi DünyasıDiyarbakır Elektrik & DoğalgazAydınlatmaBobinajDoğal Gaz FirmalarıElektrikçilerEnerji FirmalarıKatı Yakıt FirmalarıLikit Tüp BayiiYangın SöndürmeDiyarbakır Elektronik & BilgisayarBilgisayar Yazılım FirmalarıElektrik Ve ElektronikDiyarbakır EmlakEmlakçılarDiyarbakır Ev AksesuarıLaminant & ParkeDiyarbakır Giyim & AksesuarAyakkabı ÇantaDeri GiyimGiyim KonfeksiyonHediyelik EşyaKumaş MefruşatModa EviSaatçiTuhafiyeDiyarbakır GıdaAktarlarGıda Ve ÜretimiKasap ve TavukcuOrganik GidaSu ServisiSüt ÜrünleriTatlıcılarUnlu Mamüller FırınDiyarbakır Haberleşme & İletişimTelefon İletişimDiyarbakır Hizmet SektörüAkaryakıt İstasyonlarıAnahtarcılarCaycılarDövmecilerGüvenlikİş Arayanlarİş Takip BürolarıSigorta FirmalarıSiyasi Parti Ve DerneklerTaksi DuraklarıYeminli TercümanlarDiyarbakır İnşaatAlüminyumcularAsansörcülerHavuz Firmalarıİnşaat FirmalarıMermer & GranitMimarlarMühendislerDiyarbakır Kuaför&Kişisel BakımGüzellik SalonlarıHamam İşletmeleriKişisel Bakım ÜrünleriKuaförlerDiyarbakır Matbaa & Reklam & BaskıAmbalaj SanayiiBranda TenteFoto StüdyoMatbaacılarReklam TabelaDiyarbakır MedyaGazetelerHaber AjanslarıRadyo TVDiyarbakır MobilyaKoltuk DösemeMobilyacılarMutfak MobilyaDiyarbakır OtomotivAksesuarMotosiklet & BisikletOto GaleriOto Y. Parça Ve TamircileriOto YıkamaRent a Car Araba KiralamaTrafik TakipDiyarbakır Resmi KurumlarBelediyelerNoterlerResmi KurumlarDiyarbakır Restaurant & CafeCafelerKahvaltıcılarPastanelerRestaurantlarDiyarbakır Sağlık & MedikalDoktor Ve Sağlık MerkezleriEczanelerGözlük OptikMedikalSağlık KuruluşlarıDiyarbakır SanayiOrganize SanayilerVinç İmalatıDiyarbakır Spor & Spor MalzemeleriSpor MalzemeleriSpor MerkezleriDiyarbakır Tarım & HayvancılıkAt ÇiftliğiBalık Ve Av MalzemeleriTarımVeterinerlerZiraat GenelDiyarbakır TaşımacılıkKargo FirmalarıNakliyat FirmalarıDiyarbakır TekstilÇeyizHalıcılarPerdecilerTekstil FabrikalarıZüccaciyeDiyarbakır Turizm & KonaklamaBeachOtel Ve Tatil KöyüTurizm Ve Seyahat Firmaları

Evden eve nakliyat Ankara

Evden eve nakliyat Ankara (Gösterim Sayısı: 37)
Sektör Diyarbakır Taşımacılık » Nakliyat Firmaları
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 355
Telefon 0312 436 7560
Faks 0312 436 7561
Web Sitesi http://www.evdenevenakliyatank.com
Adres seyran caddesi, 57/a, Çankaya, Ankara
İl/İlçe Çankaya / Ankara
Firma Hakkında
Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında Ankara’da ilk kurulmuş Ankara evden eve nakliyat firmasıyız. 1975 yılından beri Ankara’da hizmet veren evden eve nakliyat firmamız alanında binlerce ailenin ev eşyasını taşımacılığını yapmış bireysel ve kurumsal alanlarda binlerce eşya taşımacılığı yapmış en eski Ankara nakliyat firmasıyız. Ankara evden eve nakliyat nakliyesi sık olan kalabalık büyük bir ildir. Ankara nakliyat şirketlerinin müşterilerine sunduğu hizmetleri de iletmek gerekirse iş sırasına göre bilir kişi analizi, etüdü, ekspertiz hizmeti ilk akla gelenlerden birisi olacaktır. Bu hizmet ev veya ofis şirket gibi Ankara evden eve nakliyat eşyaların değerlendirilmesi gerektiği taktirde önemli notların alınması ve evden eve nakliyat fiyatları tarifesinin belirlenmesiyle ilgili ve alakalı olacaktır. Bu aşamada nakliyat anlaşması yapılır ve evden eve nakliyat ev eşyalarınız sigortalanır. Diğer aşama ise montaj ve paketleme ambalajlama aşamasıdır. Tekrar montaj olabilecek eşyaların sökülüp taşıma esnasında kırılmaması ihtimalini ortadan kaldıracak ve azaltacak şekilde ambalajlama ve paketleme aşamasıdır. Sektörde eksik bilgi yetersiz tecrübe sahibi Ankara nakliyat, Ankara evden eve nakliyat firmaları bu aşamayı göz ardı edebilirler. Sökülmeyen mobilyalar fazla yer kaplayacak ve zarar görme olasılığı artacaktır. Ankara nakliyatta doğru istiflemede çok önemlidir. En son aşama ise bir evden veya şirket ofis gibi diğer yere nakliyat yapılan bu eşyaların ambalajları sökülüp yeniden monte ve de monte aşamasıdır. Evden eve nakliyat şirketleri bu işleri tamamen kendileri yapmaktadırlar. Bir evden diğer eve taşıma işinin ağır yükünü, zorluğunu insanların üzerinden almaktadırlar. Evden eve nakliyat verilecek evin metre kare hesabı ile muvafık olan nakliyat aracı ve yeterli sayıda nakliyeci ile ihtiyaçlarınızı en doğru evden eve nakliyat karşılar. Yıllar ötesinden ola gelen yorucu, meşakkatli evden eve nakliyat işleminin son bulduğu büyük bir adım olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat Ankara hizmeti; sizin elinizi hiçbir şeye bulaştırmadan, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle ambalajlandığı, paketlendiği, toparlandığı ve Ankara nakliyat aracımıza taşındığı ve yeni taşındığınız evinize yerleştirildiği bir evden eve nakliyat yöntemidir. Evden eve nakliyat Ankara projelerimizde ki sorunları tecrübelerimizi de en aza indirmenin gayreti ve çabası içindeyiz.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda veya ev kirasının pahalı olması nedeni ile değiştirmek durumunda kaldığınız hayat merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat Ankara firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, Evden eve nakliyat Ankara ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, yeri, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, yeri, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler düşünülerek alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır. Evden eve nakliyat Ankara kendi geliştirmiş olduğu evden eve nakliyat takip yöntemi, evden eve nakliyat çalışma stili ile diğer evden eve nakliyat firmalarından farklı olarak başta Ankara olmak üzere Tüm Türkiye’de aranılan bir evden eve nakliye firması özelliğine bürünmüş tek ev taşıma firması Atakan Ankara evden eve nakliyat firmasıyız. Evden eve nakliyat Ankara firmamız, evden eve nakliyat Ankara sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listenin ön sıralarında yer almaktadır.

Ankara evden eve nakliyat olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir ev nakliyatı, ofis nakliyatı, iş yeri nakliyatı, kamu kurum nakliyatı ve Ankara’da asansörlü evden eve nakliyat imkanı da sunmaktayız. Ev eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştıracağımızı teminat ve garantisini veriyoruz. Ankara nakliyat firması olarak önceliğimiz her zaman evden eve nakliyat müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktan gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak Ankara evden eve nakliyat hizmetini Çankaya’da sergilemekteyiz.

Öncelikle eşyalarınız büyük bir özenle yeni adreslerine ambalajını ve paketlemesini yaparak taşıyoruz. Eşyalarınıza nakliye esnasında gelebilecek zararları önlemek amacıyla eşyalarınızı büyük bir özenle, ambalajlama malzemelerimiz ile paketliyoruz. Eşyalarınız paketlenme işleminin ardından geniş evden eve nakliyat filomuzdan seçilmiş geniş nakliyat araçlarımıza yerleştiriliyor ve yeni adreslerine doğru yola koyuluyor. Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere bizlere teslim ettiğiniz şekilde teslim ediliyor.

Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek ev taşıma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendiriyoruz.Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır. Ankara evden eve nakliyat fiyatları ve diğer bilgiler için 7/24 iletişime geçerek bilgiler alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat Ankara yıllardan beri sizlere standartların üzerinde bir Ankara evden eve nakliyat ev taşıma imkanı Ankara’nın Çankaya ilçesinde sunuyor olmanın gururu ve heyecanı içindeyiz. Yılların bizlere kattığı tecrübe ve deneyimlerle sizlere hizmet vermek için varlığımızı devam ettiriyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli, güvenli ve hızlı Ankara evden eve nakliyat kümesimizden yararlanmak için telefon numaralarımızdan bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

banner79

banner154